Salonas „Madampepe“ - Vestuvinių suknelių nuoma Kaune

Apie mus

Nors salonas "Madampepe" neseniai pravėrė duris, tačiau jame dirbantis kolektyvas jau yra sukaupęs didžiulę patirtį vestuvinių suknelių nuomos srityje (tiek klientų aptarnavimo sferoje, tiek pačių vestuvių suknelių pataisymo darbuose). Kiekvieną į mūsų saloną užsukusią nuotaką visada pasitiksime su šypsena, bei garantuojame kad aptarnavimas bus malonus bei profesionalus.

Išsirinkti vestuvinę suknelę vienas sunkiausių jaunosios galvosūkių, todėl mes stengsimes palengvinti šitą užduotį suteikdami profesionalias konsultacijas. Mūsų konsultantai padės išsirinkti suknelės modelį tinkanti Jūsų figūrai, kas leis šią išskirtinę dieną Jums ne tik gražiai atrodyti, bet ir jaustis patogiai.

Jeigu nepavyktų išsirinkti norimos suknelės iš mūsų siūlomo asortimento arba Jūs jau turite savo vestuvinės suknelės vizija - mes galime tai įgyvendinti ir pasiūti suknelę.

Kviečiame visas būsimas nuotakas apsilankyti mūsų salone, o mes tuo tarpu pažadame, kad dėsime visas pastangas ir Jums atvykus aptarsime bei padėsime išspręsti kiekvieną klausimą neduodanti Jums ramybės!